FAIL (the browser should render some flash content, not this).
 
TABLICZKI ZNAMIONOWE
   
FOTOTRAWIENIE
   
OZNACZENIE WUG-OWSKIE
   
DYPLOMY I CERTYFIKATY
   
SKALE
 
   
PULPITY
   
TARCZE ZEGAROWE
 
   
SZYLDY
 
   
INNE
 
TABLICZKI ZNAMIONOWE
<< wstecz dalej>>

Wykonanie tabliczki ze stali nierdzewnej kwasoodpornej jest gwarancją jej długiej żywotności. Stal nierdzewna k.o. jest odporna na działanie wielu czynników przez co wykonane z niej tabliczki znamionowe są wyjątkowo trwałe.

Znajdują one zastosowanie przede wszystkim w takich miejscach, gdzie panują trudne warunki a konieczność odczytu treści tabliczki jest niezbędna.

W odróżnieniu od wykonania "laserem" nasza grafika jest dowolna i głęboka, co nie jest bez znaczenia w przypadku konieczności odczytu np. w ciężkich warunkach kopalni. Zdarza się często, że producenci wyrobów mających funkcjonować wiele lat umieszczają na nich tabliczki znamionowe, które są "nie do odczytania" już po roku czy dwóch, tabliczki, które na wskutek otarcia czy zadrapania zostają pozbawione swojej treści, a przecież każdemu liczącemu się producentowi powinno zależeć na identyfikowaniu wyrobu z jego Firmą.

Nie bez znaczenia jest również fakt, iż nasze tabliczki znamionowe są odporne na działanie wysokich temperatur, w przypadku stali k.o. nawet do 1400 st.C.

Powyższa galeria najlepiej zobrazuje nasze prace i możliwości.

Master of Raster, Bitec